21 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Dantelli Havlu Kenarı

Bayanların tercih ettiği ve havlular için kullanılan birçok farklı Havlu kenarı modelleri bulunuyor. Tüm bu modellerden teker teker bahsetmek oldukça uzun süreceği için biz sizlere sadece kurdeleli ve dantelli havlu kenarlarını sunacağız. Bu modeller son yıllarda oldukça popüler olduğu için sizde bu modelleri severek yapacaksınız.

Kurdele havlu kenarı modelleri görünüşleri ile en iyi havlu kenarı modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle ortadan geçen kurdele modelleri havlu kenarlarına farklı bir hava kazandırmayı başarıyor. Bu modelleri aynı zamanda boncuklu modeller ile de süsleme şansınız bulunuyor. Renk seçimlerinizi ise istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bu kurdele havlu kenarı modellerinden farklı modellerde bulunmaktadır. Eğer havlu kenarı yapmayı düşünüyorsanız ve sizin için ilk tercih kurdeleli havlu kenarı modelleri se bu modeller arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bayanların tercih ettiği bir diğer havlu kenarı modeli ise dantelli havlu kenarı modelleridir. Özellikle son yıllarda havlu kenarlarının daha da modernleşmeye başlaması ile beraber dantelli havlu kenarı modelleri de giderek popüler bir hale gelmeye başladı. Eğer dantelli havlu kenarı yapmayı düşünüyorsanız ve aklınızda bir şey yoksa sizde işlemeli dantelleri tercih edebilirsiniz. Bu aralar oldukça popüler olan işlemeli dantel havlu kenarı modelleri sayesinde havlularınızın göz alıcı bir güzelliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu modellerin en önemli özelliği dantel gibi durması ancak tamamen işleme olmasıdır. Üstelik yapımları da normal dantellere göre daha kolaydır. Ayrıca renk seçimleri de tamamen size bağlı olduğu için beğendiğiniz bir model üzerindeki renklerde oynama yaparak sizin için en uygun olan rengi belirleyebilirsiniz. Bu modellerin dışında aynı zamanda İğne oyası modelleri ile de yine oldukça başarılı işlere imza atabilir ve şık havlu kenarları yapabilirsiniz.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü