24 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

ARTIK NEM KAPMAYIN!

Aquapol, 1985 yılından bu yana 50.000 binden fazla yere uygulanmış ve her seferinde mükemmel sonuçlar almış duvar kurutma sistemidir.

Nem yok, Aquapol Anti-Nemmatik var.
Aquapol, topraktan nem alan ve bu yüzden rutubetlenen evinizin rutubetini yok eder. Bunu da üstün No Moist Teknolojisi sayesinde yapar. Evinizin tavanına asarak kullanacağınız bu şık görünümlü ürün, kısa süre içerisinde nem kapan ve bu yüzden rutubetlenen duvarınızın kurumasını sağlar. Duvarlardaki nemi toprağa iterek evinizdeki rutubeti tamamen yok eder.

Şık görünümlü tasarım…
Aquapol, evinizdeki görüntüyü kesinlikle bozmaz. Ahize görünümü sayesinde evinizde aksesuar şeklinde görünecek şık bir üründür.

Başarısı onaylandı!

Aquapol, 2011 yılında Avusturya standartlarında duvar kurutma ve kuru tutma alanında uluslararası geçerliliği olan TÜV sertifikasını ve daha birçok başarı belgesini almıştır.

Dünyaca ünlü yapılar onunla hayatta kaldı!
Stockerau Otomobil Müzesi/Avusturya, Reitenau Sarayı-Steiermark/Avusturya, Wolfsberg Sarayı-Kärnten/Avusturya, Yunan–Dogu Kilisesi -Viyana/Avusturya, Budapeşte Parlamento Binası/Macaristan, Alpstein Meclisi/Isvicre, Klosterneuburg Sarap Mahzeni/Avusturya, Valentino Sarayı/İtalya, Rockwood Park Evi/İngiltere, San Pardo Katedrali/İtalya, Mulda Belediye Binası/Almanya, Mileseva Manastırı/Sırbistan
Aquapol, tüm bu yapılarda uygulandı ve hepsinde çok başarılı sonuçlar elde etti.

Şimdi Türkiye’de!
Merkezi Avusturya’da olan firmamız, birçok Avrupa ülkesinden sonra Türkiye’de de yerini aldı.
Daha birçok özel yapıyı rutubet ve nemden arındıracak olan Aquapol, villa vb. yapıların vazgeçilmezi olmaya aday.

Güncel Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü